Rozkład jazdy autobusów szkolnych na rok szkolny 2023/24 | Gmina Raszyn

Rozkład jazdy autobusów szkolnych na rok szkolny 2023/24

Rozkład jazdy autobusów szkolnych na rok szkolny

Obowiązuje od dnia 21 września 2023 roku.

AUTOBUS Nr 1

AUTOBUS Nr 1 - ROZKŁAD JAZDY Godz. Uwagi
Kurs 1: Laszczki, Falenty -> SP Łady   na godz. 7:45
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 07:05  
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 07:06  
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 07:07  
Falenty Opackiego 07:08  
Falenty IMUZ 07:09  
Falencka/Willowa 07:12  
Falencka/Olszynowa 07:13  
Pętla Podolszyn 07:15  
Podolszyn Nowy 07:16 * przystanek MZA Nowy Podolszyn 02
SP Łady 07:18  
     
Kurs 2: Wypędy, Janki -> SP Sękocin   na godz. 8:25
Raszyn Unii Europejskiej 07:27 przez Sokołowską
Węzeł Wypędy 07:42 Sokołowska przy BP
Wypędy 07:52  
Janki Wspólna 07:54  
Janki Mszczonowska II (droga lokalna) 08:00 przez drogę lokalną
Sękocińska/Rolna 08:05  
SP Sękocin 08:10  
     
Kurs 3: Laszczki, Falenty, Janki-> SP Sękocin   na godz. 09:20 (II lekcja)
SP Sękocin 08:30 wszystkie dni
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 08:35  
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 08:36  
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 08:37  
Falenty Osiedle (Opackiego) 08:40  
Falenty IMUZ 08:41  
Wypędy 08:55  
Janki Wspólna 08:58  
Janki Al. Krakowska/Działkowa 09:01  
Janki Mszczonowska II (droga lokalna) 09:05  
SP Sękocin 09:10  
     
Kurs 4: Raszyn, Jaworowa> SP Łady   na godz. 10.30
Jaworowa Przesmyk 09:24 przystanek MZA Rybie I
Jaworowa Promyka 09:27  
Jaworowa Dom Rolnika 09:29  
Dawidy Spółdzielnia 09:32  
Dawidy Bankowe Parlamentarna 09:35  
Dawidy Bankowe Boryny 09:37  
Dawidy Bankowe Miklaszewskiego 09:40  
SP Łady 09:45  
     
Kurs 5 : SP Sękocin -> basen (pn)   na godz. 10:30
SP Sękocin 10:15 kurs tylko w poniedziałek
Basen Raszyn 10:30  
     
Kurs 6 : SP Łady -> basen (wt, czw)   na godz. 10:00
SP Łady 09:40 kurs wtorek, czwartek
Basen Raszyn 09:55  
     
     
Kurs 7: basen -> SP Sękocin (pn)   z godz. 10:30
Basen Raszyn 11:31 kurs tylko w poniedziałek
SP Sękocin 11:40  
     
Kurs 8: SP Sękocin -> Janki, Laszczki, Falenty   z godz. 13:00
SP Sękocin 13:05  
Słomin 6-go Sierpnia 13:07  
Janki Mszczonowska II (droga lokalna) 13:10  
Wypędy 13:14  
Janki Wspólna 13:15  
Janki Al. Krakowska/Działkowa 13:18  
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 13:21  
Laszczki Leszczynowa/Szybowcowa 13:23  
Laszczki Leszczynowa/Piękna 13:25 zawrotka
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 13:26  
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 13:27  
Falenty Duże (Falencka) 13:29 przystanek MZA
Falenty Osiedle (Opackiego) 13:30  
Falenty IMUZ 13:31  
SP Łady 13:35  
     
Kurs 9: SP Łady -> Falenty   z godz. 13:15
SP Łady 13:40  
Droga Hrabska/Willowa 13:43  
Falenty IMUZ 13:50  
SP Sękocin 14:00  
     
Kurs 10: SP Sękocin -> Janki, Wypędy   z godz. 14:00
SP Sękocin 14:10  
Słomin 6-go Sierpnia 14:12 przez ronda
Sękocińska/Rolna 14:16  
Janki Mszczonowska II (droga lokalna) 14:24  
Wypędy 14:30  
Janki Wspólna 14:31  
Janki Godebskiego 14:35  
SP Łady 14:40  
     
Kurs 11: SP Łady -> Falenty, Laszczki   z godz. 15:10
SP Łady 15:15  
Podolszyn Nowy 15:16 *przystanek MZA Nowy Podolszyn 01
Pętla Podolszyn 15:18  
Falencka/Olszynowa 15:19  
Falencka/Willowa 15:21  
Falenty Osiedle (Opackiego) 15:23  
Falenty IMUZ 15:24 zawrotka
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 15:29  
Laszczki Leszczynowa/Piękna 15:34  
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 15:38  
SP Sękocin 15:45  
     
Kurs 12: SP Sękocin -> Laszczki, Falenty   z godz. 15:50
SP Sękocin 16:00  
Janki Al. Krakowska/Działkowa 16:05  
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 16:11  
Laszczki Leszczynowa/Szybowcowa 16:14  
Laszczki Leszczynowa/Piękna 16:16 zawrotka
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 16:17  
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 16:18  
Janki Godebskiego 16:21 trudne warunki drogowe
Falenty Duże (Falencka) 16:27 przystanek MZA
Falenty Osiedle (Opackiego) 16:28  
Falenty IMUZ 16:30  
Zajezdnia x  

AUTOBUS Nr 2

AUTOBUS Nr 2 - ROZKŁAD JAZDY Godz. Uwagi
Kurs 1: Jaworowa, Dawidy -> SP Łady   na godz. 7:45
Jaworowa Przesmyk 07:00 przystanek MZA Rybie I
Jaworowa Promyka 07:03  
Jaworowa Dom Rolnika 07:05  
Dawidy Spółdzielnia 07:08  
Dawidy Bankowe Parlamentarna 07:11  
Dawidy Bankowe Boryny 07:13  
Dawidy Bankowe Miklaszewskiego 07:16  
SP Łady 07:21  
     
Kurs 2: Falenty, Laszczki -> SP Sękocin   na godz. 8:25
SP Łady 07:33  
Janki Godebskiego 07:40 trudne warunki drogowe
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 07:44  
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 07:45  
Laszczki Leszczynowa/Szybowcowa 07:47  
Laszczki Leszczynowa/Piękna 07:49 zawrotka
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 07:52  
Laszczki Leszczynowa/Al. Krakowska 07:54  
Al.Krakowska/Sękocińska (MZA) 07:55  
Słomin 6-go Sierpnia 07:57  
SP Sękocin 08:05  
     
Kurs 3: Laszczki, Falenty -> SP Łady   na godz. 10:30 II l
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 09:55  
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 09:58  
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 10:04  
Falenty IMUZ 10:05  
Droga Hrabska 10:06  
Falencka/Willowa 10:09  
Falencka/Olszynowa 10:10  
Pętla Podolszyn 10:12  
Podolszyn Nowy 10:13 * przystanek MZA Nowy Podolszyn 02
SP Łady 10:15  
     
Kurs 4: SP Łady -> basen (wt-pt)   na godz. 10:45
SP Łady 10:25 kurs wtorek, środa, czwartek
Basen Raszyn 10:35 i piątek
     
Kurs 5: SP Łady -> basen (wt,czw)   z godz. 10:00
SP Łady 10:45 kurs wtorek i czwartek
Basen Raszyn 11:00  
     
Kurs 6: SP Łady -> basen (wt- pt)   na godz. 11:45
SP Łady 11:20 kurs wtorek, środa, czwartek, piątek
Basen Raszyn 11:35  
     
Kurs 7: basen -> SP Łady (wt-pt)   z godz. 10:45
Basen Raszyn 11:59 kurs wtorek, środa, czwartek, piątek
SP Łady 12:10  
     
Kurs 8: SP Łady -> Falenty, Laszczki   z godz. 12:15
SP Łady 12:25  
Podolszyn Nowy 12:26 *przystanek MZA Nowy Podolszyn 01
Pętla Podolszyn 12:28  
Falencka/Olszynowa 12:29  
Falencka/Willowa 12:31  
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 12:36  
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 12:37  
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 12:38  
Falenty IMUZ 12:44 do zapotrzebowania
Droga Hrabska/Willowa 12:46 realizacja kursu stosownie
SP Łady 12:50  
     
Kurs 9: SP Łady -> Dawidy Bankowe   z godz. 13:15
SP Łady 13:20  
Dawidy Bankowe Miklaszewskiego 13:25  
Dawidy Bankowe Boryny 13:27  
Dawidy Bankowe Parlamentarna 13:29  
Podolszyn Nowy 13:41 *przystanek MZA Nowy Podolszyn 01
Pętla Podolszyn 13:43  
Falencka/Willowa 13:46  
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 13:51  
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 13:52  
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 13:53  
SP Sękocin 13:58  
     
Kurs 10: SP Sękocin -> Laszczki, Falenty   z godz. 14:00
SP Sękocin 14:10  
Janki Al. Krakowska/Działkowa 14:15  
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 14:20  
Laszczki Leszczynowa/Szybowcowa 14:23  
Laszczki Leszczynowa/Piękna 14:25 zawrotka
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 14:26  
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 14:27  
Janki Godebskiego 14:32 trudne warunki drogowe
Falenty Duże (Falencka) 14:37 przystanek MZA
Falencka/Willowa 14:40  
SP Łady 14:47  
     
Kurs 11: SP Łady -> Jaworowa, Dawidy, Falenty   z godz. 15:10
SP Łady 15:20  
Dawidy Bankowe Miklaszewskiego 15:28  
Dawidy Bankowe Boryny 15:29  
Dawidy Bankowe Parlamentarna 15:30  
Dawidy Spółdzielnia 15:37  
Jaworowa Dom Rolnika 15:40  
Jaworowa Promyka 15:42  
Jaworowa Przesmyk 15:43 przystanek MZA Rybie II
Droga Hrabska/Willowa 15:53  
Zajezdnia x  

AUTOBUS Nr 3

AUTOBUS Nr 3 (Wykonawca) Godz. Km Uwagi
Kurs 1: Falenty, Janki -> SP Sękocin     na godz. 7:35
Zajezdnia X X  
Falenty Osiedle (Opackiego) 06:52 0,0  
Falenty IMUZ 06:53 0,5 przez Al. Hrabską
Janki Orlen 06:57 2,1  
Janki Al. Krakowska/Działkowa 06:59 1,2  
Laszczki Leszczynowa/Al. Krakowska 07:00 0,7  
Al.Krakowska/Sękocińska (MZA) 07:03 1,6  
SP Sękocin 07:05 1,0  
    7,0  
Kurs 2: Falenty -> SP Łady     na godz. 7:45
SP Sękocin 07:08 0,0  
Falenty Osiedle (Opackiego) 07:18 5,9  
Falenty IMUZ 07:19 0,5  
Droga Hrabska/Willowa 07:21 1,3  
SP Łady 07:30 3,0  
    10,6  
Przejazd techniczny      
SP Łady 07:30 0,0  
Willowa 07:58 3,3  
    3,3  
Kurs 3: Falenty, Janki -> SP Sękocin     na godz. 8:25
Willowa 07:58 0,0  
Falenty Osiedle (Opackiego) 08:03 1,5  
Falenty IMUZ 08:04 0,5 przez Aleję Hrabską
Janki Orlen 08:07 1,0  
Janki Al. Krakowska/Działkowa 08:10 2,3  
SP Sękocin 08:15 2,0 przez drogę lokalną
    7,3  
       
Kurs 4: SP Sękocin -> Centrum Sportu Raszyn (Hala)     na godz. 9:00
SP Sękocin 08:25 0,0 poniedziałek,wtorek, środa
Centrum Sportu Raszyn 08:40 7,0  
       
Kurs 5: Centrum Sportu Raszyn -> SP Sękocin     z godz. 9:00
Centrum Sportu Raszyn 10:00 0,0 poniedziałek,wtorek, środa
SP Sękocin 10:15 7,0  
    7,0  
Kurs 6: SP Sękocin -> Centrum Sportu Raszyn (Hala)     na godz. 10:30
SP Sękocin 10:15 0,0 poniedziałek,wtorek, środa, czwartek
Centrum Sportu Raszyn 10:30 7,0  
    7,0  
Kurs 7: Centrum Sportu Raszyn -> SP Sękocin     z godz. 10:30
Centrum Sportu Raszyn 11:40 0,0 poniedziałek,wtorek, środa, czwartek
SP Sękocin 12:00 7,0  
    7,0  
Kurs 8: SP Sękocin -> Centrum Sportu Raszyn (basen pn-pt)     na godz. 12:30
SP Sękocin 12:05 0,0 codziennie pon-piątek
Centrum Sportu Raszyn basen 12:20 7,0  
    7,0  
Kurs 9: Centrum Sportu Raszyn (basen wt-pt) -> SP Łady     z godz. 11:45
Centrum Sportu Raszyn basen 12:35 0,0 wtorek, środa, czwartek i piątek
SP Łady 12:45 5,3  
    5,3  
Kurs 10: SP Łady -> Jaworowa     z godz.13:15
SP Łady 13:25    
Dawidy Spółdzielnia 13:30    
Jaworowa Dom Rolnika 13:34    
Jaworowa Promyka 13:35    
Jaworowa Przesmyk 13:36   przystanek MZA Rybie II
    5,3  
Kurs 11: basen -> SP Sękocin (pon-pt)     z godz. 12:30
Basen Raszyn 13:45   od pon do piątku
SP Sękocin 13:55    
    7,0  
Kurs 12: SP Sękocin -> Falenty, Raszyn     z godz. 14:00
SP Sękocin 14:05 0,0  
Laszczki Leszczynowa/Al. Krakowska 14:07 1,6  
Falenty Duże (Falencka) 14:11 0,5 przystanek MZA
Falenty Osiedle (Opackiego) 14:12 3,3  
Falenty IMUZ 14:13 0,5  
Raszyn Unii Europejskiej 14:19 3,5  
    9,4  
Przejazd techniczny      
Raszyn Unii Europejskiej 14:20 0,0  
SP Łady 14:30 5,9  
    5,9  
Kurs 13: SP Łady -> Falenty, Laszczki     z godz.14:15
SP Łady 14:36 0,0  
Droga Hrabska/Willowa 14:43 2,3  
Falenty IMUZ 14:45 1,3  
Opackiego/Falencka 14:46   przystanek R2
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 14:48 2,0  
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 14:49 1,0  
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 14:50 1,0  
    7,6  
Przejazd techniczny      
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 14:50 0,0  
SP Sękocin 14:58 2,5  
    2,5  
Kurs 14: SP Sękocin -> Janki, Falenty     z godz. 14:55
SP Sękocin 15:05 0,0  
Słomin 6-go Sierpnia 15:06 0,9  
Janki Mszczonowska II (droga lokalna) 15:16 4,5  
Wypędy 15:20 3,1  
Janki Wspólna 15:21 1,0  
Janki Al. Krakowska/Działkowa 15:24 1,4  
Laszczki Leszczynowa/Diamentowa 15:26 3,0 dla dzieci z Godebskiego
Laszczki Leszczynowa/Źródlana 15:27 1,0  
Falenty Duże (Źródlana/Owocowa) 15:28 0,5  
Falenty Duże (Falencka) 15:29 3,0 przystanek MZA
Falenty Duże (Opackiego) 15:30 1,0  
Falenty IMUZ 15:31 0,5  
Raszyn Unii Europejskiej 15:39 3,5  
    23,4  
Przejazd techniczny      
Raszyn Unii Europejskiej 15:40 0,0  
SP Sękocin 15:55 7,0  
    7,2  
Kurs 15: SP Sękocin -> Janki, Wypędy     z godz. 15:50
SP Sękocin 16:00    
Słomin 6-go Sierpnia 16:05    
Janki Mszczonowska II (droga lokalna) 16:10    
Janki Wspólna 16:16    
Wypędy 16:18    
Wezeł Wypędy 16:21    
Raszyn Unii Europejskiej 16:35    
Zajezdnia x    
Powiązane treści
Oświata
Czytaj więcej
22.02.2024
Komunikat
Uprzejmie zapraszamy właścicieli nieruchomości na dyżury informacyjne: I dyżur, Raszyn: 28 lutego 2024 r., godz. 16:00 – 19:00…
15.02.2024
Komunikat
Serdecznie zapraszamy Wszystkich chętnych oraz zainteresowanych Żłobkiem Nr 1 „Baśniowa Kraina” w Raszynie na DNI OTWARTE  w…
26.01.2024
Komunikat
Zasady  postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego w roku szkolnym 2024/2025 do  publicznych przedszkoli  i…