XIV Ogólnopolski Bieg Raszyński na 10 km | Gmina Raszyn

XIV Ogólnopolski Bieg Raszyński na 10 km

Plakat: XIV Ogólnopolski Bieg Raszyński na 10 km

XIV Ogólnopolski Bieg Raszyński już 14 kwietnia! Czekają wyjątkowa atmosfera i cenne nagrody

Gmina Raszyn już po raz czternasty ugości biegaczy. Tym razem widzimy się w niedzielę 14 kwietnia! Kto lubi kameralne i pełne uroku imprezy, ten koniecznie powinien odwiedzić to miejsce położone na obrzeżach stolicy. To właśnie tu odbędzie się XIV Ogólnopolski Bieg Raszyński.

Bieg w Raszynie na dystansie 10 kilometrów od lat stoi na bardzo wysokim poziomie. Zawodnicy lubią tu przyjeżdżać ze względu na wspaniałą organizację oraz „szybką”, płaską trasę, która ma atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Limit czasu wynosi 2 godz. Od kilku lat, pół godziny przed Biegiem Raszyńskim startuje specjalna kategoria dla mieszkańców gminy Raszyn uprawiających Nordic Walking.

To, co wyróżnia Ogólnopolski Bieg Raszyński to niezwykła atmosfera, którą tworzą mieszkańcy angażujący się w to wydarzenie.

Dla najszybszych czekają nagrody pieniężne i rzeczowe. Nie znaczy to, że trzeba stanąć na podium, aby wrócić do domu z atrakcyjną nagrodą. Tą może wygrać w losowaniu każdy z uczestników XIV Ogólnopolskiego Biegu Raszyńskiego.

Organizatorzy dbają o komfort biegaczy podczas rywalizacji, dlatego został przewidziany limit 600 uczestników. Opłata startowa wynosi 60 złotych, natomiast dla mieszkańców Gminy Raszyn 45zł, a każdy z startujący otrzyma okolicznościową koszulkę techniczną, medal na mecie oraz pyszny posiłek regeneracyjny. Pamiętajcie też o losowaniu nagród wśród uczestników, dlatego warto zachować numer startowy i zostać dłużej!

Numery startowe dla zawodników przypisane będą przed biegiem, także osoby zapisane do 4 kwietnia będą mogły odebrać swój pakiet startowy w dniach 8-12 kwietnia w  Centrum Sportu Raszyn w godzinach 17-20. Pozostałych biegaczy zapraszamy w dniu biegu od godziny 8.00 do biura zawodów znajdującego się w Szkole Podstawowej im. Cypriana Godebskiego przy ul. Unii Europejskiej 1 w Raszynie.

Główny bieg startuje o godzinie 11.00 spod Urzędu Gminy Raszyn!

Oczywiście nie zapomnieliśmy o najmłodszych. W tym roku po raz kolejny odbędzie się również bieg dla dzieci. Podzielony jest na 3 kategorie wiekowe o różnym dystansie do pokonania, Każdy uczestnik dostanie pamiątkowy medal, a zapisy na bieg są darmowe, Aby dziecko mogło uczestniczyć w biegu konieczna będzie rejestracja na stronie z zapisami. W tym dniu szykujemy także inne atrakcje dla najmłodszych.

Dyrektorem XIV Ogólnopolskiego Biegu Raszyńskiego jest Pan Janusz Górka. Przy organizacji biegu pracuje sztab ludzi z pasją, którzy wkładają wiele serca, żeby kolejna edycja biegu, była jeszcze lepsza niż poprzednie.

Zachęcamy Was do odwiedzenia strony www.biegraszynski.pl oraz fanpage na Facebooku. Zapisać się na XIV Ogólnopolski Bieg Raszyński można na STRONIE REJESTRACJI.

 

Informacje o wydarzeniu

Kategoria
Sport
Data wydarzenia:

Wejście:

Bezpłatne