Rozkład jazdy linii R2, 61 i 62 | Gmina Raszyn

Rozkład jazdy linii R2, 61 i 62

Sprawdź, gdzie jest Twój autobus linii 61 i 62

 

Rozkład jazdy linii R2

Rozkład jazdy R2 Rybie – Podolszyn Nowy (tabela)

Dni robocze

Nazwa przystanku Miejscowość Dni robocze od poniedziałku do piątku
Jarząbka 02 Rybie 04:40 05:25 06:35 07:40 08:55 10:10 11:35 12:30 13:35 14:30 15:30 16:30 18:30 20:40
Wakacyjna 02 Rybie 04:41 05:26 06:36 07:41 08:56 10:11 11:36 12:31 13:36 14:31 15:31 16:31 18:31 20:41
Polna 02 Rybie 04:42 05:27 06:37 07:42 08:57 10:12 11:37 12:32 13:37 14:32 15:32 16:32 18:32 20:42
Świetlica 02 Rybie 04:43 05:28 06:38 07:43 08:58 10:13 11:38 12:33 13:38 14:33 15:33 16:33 18:33 20:43
Wesoła 02 Rybie 04:44 05:29 06:39 07:44 08:59 10:14 11:39 12:34 13:39 14:34 15:34 16:34 18:34 20:44
Kasztanowa 02 Rybie 04:46 05:31 06:41 07:46 09:01 10:16 11:41 12:36 13:41 14:36 15:36 16:36 18:36 20:46
Poczta 02 Raszyn 04:48 05:33 06:43 07:48 09:03 10:18 11:43 12:38 13:43 14:38 15:38 16:38 18:38 20:48
Młyn 02 Raszyn 04:50 05:35 06:45 07:50 09:05 10:20 11:45 12:40 13:45 14:40 15:40 16:40 18:40 20:50
Szkolna 02 Raszyn 04:53 05:38 06:48 07:53 09:08 10:23 11:48 12:43 13:48 14:43 15:43 16:43 18:43 20:53
Orlik 02 Raszyn 04:56 05:41 06:51 07:56 09:11 10:26 11:51 12:46 13:51 14:46 15:46 16:46 18:46 20:56
Waryńskiego 02 Nowe Grocholice 04:58 05:43 06:53 07:58 09:13 10:28 11:53 12:48 13:53 14:48 15:48 16:48 18:48 20:58
Austeria 02 Raszyn 05:00 05:45 06:55 08:00 09:15 10:30 11:55 12:50 13:55 14:50 15:50 16:50 18:50 21:00
Cmentarz 02 Puchały 05:02 05:47 06:57 08:02 09:17 10:32 11:57 12:52 13:57 14:52 15:52 16:52 18:52 21:02
Centralna 02 Puchały 05:04 05:49 06:59 08:04 09:19 10:34 11:59 12:54 13:59 14:54 15:54 16:54 18:54 21:04
Żwirowa 02 Puchały 05:06 05:51 07:01 08:06 09:21 10:36 12:01 12:56 14:01 14:56 15:56 16:56 18:56 21:06
Platynowa 02 Wypędy 05:09 05:54 07:04 08:09 09:24 10:39 12:04 12:59 14:04 14:59 15:59 16:59 18:59 21:09
Wspólna 02 Janki 05:11 05:56 07:06 08:11 09:26 10:41 12:06 13:01 14:06 15:01 16:01 17:01 19:01 21:11
Plac Szwedzki 04 Janki 05:13 05:58 07:08 08:13 09:28 10:43 12:08 13:03 14:08 15:03 16:03 17:03 19:03 21:13
Działkowa 02 Janki 05:15 06:00 07:10 08:15 09:30 10:45 12:10 13:05 14:10 15:05 16:05 17:05 19:05 21:15
Poniatowskiego 01 Nowy Sękocin 05:18 06:03 07:13 08:18 09:33 10:48 12:13 13:08 14:13 15:08 16:08 17:08 19:08 21:18
Leszczynowa 01 Falenty Duże 05:20 06:05 07:15 08:20 09:35 10:50 12:15 13:10 14:15 15:10 16:10 17:10 19:10 21:20
Owocowa 01 Falenty Duże 05:22 06:07 07:17 08:22 09:37 10:52 12:17 13:12 14:17 15:12 16:12 17:12 19:12 21:22
Falenty Duże 01 Falenty Duże 05:24 06:09 07:19 08:24 09:39 10:54 12:19 13:14 14:19 15:14 16:14 17:14 19:14 21:24
Falenty Nowe 01 Falenty Nowe 05:25 06:10 07:20 08:25 09:40 10:55 12:20 13:15 14:20 15:15 16:15 17:15 19:15 21:25
Falenty, Osiedle 01 Falenty 05:27 06:12 07:22 08:27 09:42 10:57 12:22 13:17 14:22 15:17 16:17 17:17 19:17 21:27
Widokowa 02 Falenty Nowe 05:29 06:14 07:24 08:29 09:44 10:59 12:24 13:19 14:24 15:19 16:19 17:19 19:19 21:29
Willowa 04 Podolszyn Nowy 05:31 06:16 07:26 08:31 09:46 11:01 12:26 13:21 14:26 15:21 16:21 17:21 19:21 21:31
Podolszyn 01 Podolszyn Nowy 05:34 06:19 07:29 08:34 09:49 11:04 12:29 13:24 14:29 15:24 16:24 17:24 19:24 21:34

Soboty, niedziele i święta

Nazwa przystanku Miejscowość C - kursuje w soboty, niedziele i święta
Jarząbka 02 Rybie 06:45 08:50 10:55 12:55 14:55 16:55
Wakacyjna 02 Rybie 06:46 08:51 10:56 12:56 14:56 16:56
Polna 02 Rybie 06:47 08:52 10:57 12:57 14:57 16:57
Świetlica 02 Rybie 06:48 08:53 10:58 12:58 14:58 16:58
Wesoła 02 Rybie 06:49 08:54 10:59 12:59 14:59 16:59
Kasztanowa 02 Rybie 06:51 08:56 11:01 13:01 15:01 17:01
Poczta 02 Raszyn 06:53 08:58 11:03 13:03 15:03 17:03
Młyn 02 Raszyn 06:55 09:00 11:05 13:05 15:05 17:05
Szkolna 02 Raszyn 06:58 09:03 11:08 13:08 15:08 17:08
Orlik 02 Raszyn 07:01 09:06 11:11 13:11 15:11 17:11
Waryńskiego 02 Nowe Grocholice 07:03 09:08 11:13 13:13 15:13 17:13
Austeria 02 Raszyn 07:05 09:10 11:15 13:15 15:15 17:15
Cmentarz 02 Puchały 07:07 09:12 11:17 13:17 15:17 17:17
Centralna 02 Puchały 07:09 09:14 11:19 13:19 15:19 17:19
Żwirowa 02 Puchały 07:11 09:16 11:21 13:21 15:21 17:21
Platynowa 02 Wypędy 07:14 09:19 11:24 13:24 15:24 17:24
Wspólna 02 Janki 07:16 09:21 11:26 13:26 15:26 17:26
Plac Szwedzki 04 Janki 07:18 09:23 11:28 13:28 15:28 17:28
Działkowa 02 Janki 07:20 09:25 11:30 13:30 15:30 17:30
Poniatowskiego 01 Nowy Sękocin 07:23 09:28 11:33 13:33 15:33 17:33
Leszczynowa 01 Falenty Duże 07:25 09:30 11:35 13:35 15:35 17:35
Owocowa 01 Falenty Duże 07:27 09:32 11:37 13:37 15:37 17:37
Falenty Duże 01 Falenty Duże 07:29 09:34 11:39 13:39 15:39 17:39
Falenty Nowe 01 Falenty Nowe 07:30 09:35 11:40 13:40 15:40 17:40
Falenty, Osiedle 01 Falenty 07:32 09:37 11:42 13:42 15:42 17:42
Widokowa 02 Falenty Nowe 07:34 09:39 11:44 13:44 15:44 17:44
Willowa 04 Podolszyn Nowy 07:36 09:41 11:46 13:46 15:46 17:46
Podolszyn 01 Podolszyn Nowy 07:39 09:44 11:49 13:49 15:49 17:49

Rozkład jazdy R2 Podolszyn Nowy – Rybie (tabela)

Dni robocze

Nazwa przystanku Miejscowość Dni robocze od poniedziałku do piątku
Podolszyn 01 Podolszyn 05:35 06:40 07:55 08:40 10:05 11:10 12:35 13:30 14:30 15:30 16:35 17:30 19:40 21:35
Olszynkowa 01 Podolszyn Nowy 05:37 06:42 07:57 08:42 10:07 11:12 12:37 13:32 14:32 15:32 16:37 17:32 19:42 21:37
Willowa 01 Podolszyn Nowy 05:39 06:44 07:59 08:44 10:09 11:14 12:39 13:34 14:34 15:34 16:39 17:34 19:44 21:39
Widokowa 01 Falenty Nowe 05:40 06:45 08:00 08:45 10:10 11:15 12:40 13:35 14:35 15:35 16:40 17:35 19:45 21:40
Osiedle 01 Falenty 05:42 06:47 08:02 08:47 10:12 11:17 12:42 13:37 14:37 15:37 16:42 17:37 19:47 21:42
Falenty 01 Falenty 05:44 06:49 08:04 08:49 10:14 11:19 12:44 13:39 14:39 15:39 16:44 17:39 19:49 21:44
Owocowa 03 Falenty Duże 05:45 06:50 08:05 08:50 10:15 11:20 12:45 13:40 14:40 15:40 16:45 17:40 19:50 21:45
Leszczynowa 01 Falenty Duże 05:47 06:52 08:07 08:52 10:17 11:22 12:47 13:42 14:42 15:42 16:47 17:42 19:52 21:47
Poniatowskiego 01 Nowy Sękocin 05:48 06:53 08:08 08:53 10:18 11:23 12:48 13:43 14:43 15:43 16:48 17:43 19:53 21:48
Nowy Sękocin 01 Nowy Sękocin 05:50 06:55 08:10 08:55 10:20 11:25 12:50 13:45 14:45 15:45 16:50 17:45 19:55 21:50
Działkowa 01 Janki 05:52 06:57 08:12 08:57 10:22 11:27 12:52 13:47 14:47 15:47 16:52 17:47 19:57 21:52
Plac Szwedzki 01 Janki 05:54 06:59 08:14 08:59 10:24 11:29 12:54 13:49 14:49 15:49 16:54 17:49 19:59 21:54
Plac Szwedzki 03 Janki 05:56 07:01 08:16 09:01 10:26 11:31 12:56 13:51 14:51 15:51 16:56 17:51 20:01 21:56
Janki 01 Janki 05:58 07:03 08:18 09:03 10:28 11:33 12:58 13:53 14:53 15:53 16:58 17:53 20:03 21:58
Janki 02 Janki 06:01 07:06 08:21 09:06 10:31 11:36 13:01 13:56 14:56 15:56 17:01 17:56 20:06 22:01
Wspólna 01 Janki 06:03 07:08 08:23 09:08 10:33 11:38 13:03 13:58 14:58 15:58 17:03 17:58 20:08 22:03
Platynowa 01 Wypędy 06:04 07:09 08:24 09:09 10:34 11:39 13:04 13:59 14:59 15:59 17:04 17:59 20:09 22:04
Żwirowa 01 Puchały 06:07 07:12 08:27 09:12 10:37 11:42 13:07 14:02 15:02 16:02 17:07 18:02 20:12 22:07
Centralna 01 Puchały 06:08 07:13 08:28 09:13 10:38 11:43 13:08 14:03 15:03 16:03 17:08 18:03 20:13 22:08
Cmentarz 01 Puchały 06:09 07:14 08:29 09:14 10:39 11:44 13:09 14:04 15:04 16:04 17:09 18:04 20:14 22:09
Austeria 01 Raszyn 06:11 07:16 08:31 09:16 10:41 11:46 13:11 14:06 15:06 16:06 17:11 18:06 20:16 22:11
Waryńskiego 01 Nowe Grocholice 06:13 07:18 08:33 09:18 10:43 11:48 13:13 14:08 15:08 16:08 17:13 18:08 20:18 22:13
Orlik 01 Raszyn 06:15 07:20 08:35 09:20 10:45 11:50 13:15 14:10 15:10 16:10 17:15 18:10 20:20 22:15
Sportowa 01 Raszyn 06:19 07:24 08:39 09:24 10:49 11:54 13:19 14:14 15:14 16:14 17:19 18:14 20:24 22:19
Unii Europejskiej 01 Raszyn 06:21 07:26 08:41 09:26 10:51 11:56 13:21 14:16 15:16 16:16 17:21 18:16 20:26 22:21
Poczta 02 Raszyn 06:23 07:28 08:43 09:28 10:53 11:58 13:23 14:18 15:18 16:18 17:23 18:18 20:28 22:23
Młyn 03 Raszyn 06:25 07:30 08:45 09:30 10:55 12:00 13:25 14:20 15:20 16:20 17:25 18:20 20:30 22:25
Wesoła 01 Rybie 06:27 07:32 08:47 09:32 10:57 12:02 13:27 14:22 15:22 16:22 17:27 18:22 20:32 22:27
Spokojna 01 Rybie 06:29 07:34 08:49 09:34 10:59 12:04 13:29 14:24 15:24 16:24 17:29 18:24 20:34 22:29
Wakacyjna 01 Rybie 06:30 07:35 08:50 09:35 11:00 12:05 13:30 14:25 15:25 16:25 17:30 18:25 20:35 22:30
Krucza 01 Rybie 06:31 07:36 08:51 09:36 11:01 12:06 13:31 14:26 15:26 16:26 17:31 18:26 20:36 22:31
Jarząbka 02 Rybie 06:33 07:38 08:53 09:38 11:03 12:08 13:33 14:28 15:28 16:28 17:33 18:28 20:38 22:33

Soboty, niedziele i święta

Nazwa przystanku Miejscowość C - kursuje w soboty, niedziele i święta
Podolszyn 01 Podolszyn 07:45 09:50 11:55 13:55 15:55 17:55
Olszynkowa 01 Podolszyn Nowy 07:47 09:52 11:57 13:57 15:57 17:57
Willowa 01 Podolszyn Nowy 07:49 09:54 11:59 13:59 15:59 17:59
Widokowa 01 Falenty Nowe 07:50 09:55 12:00 14:00 16:00 18:00
Osiedle 01 Falenty 07:52 09:57 12:02 14:02 16:02 18:02
Falenty 01 Falenty 07:54 09:59 12:04 14:04 16:04 18:04
Owocowa 03 Falenty Duże 07:55 10:00 12:05 14:05 16:05 18:05
Leszczynowa 01 Falenty Duże 07:57 10:02 12:07 14:07 16:07 18:07
Poniatowskiego 01 Nowy Sękocin 07:58 10:03 12:08 14:08 16:08 18:08
Nowy Sękocin 01 Nowy Sękocin 08:00 10:05 12:10 14:10 16:10 18:10
Działkowa 01 Janki 08:02 10:07 12:12 14:12 16:12 18:12
Plac Szwedzki 01 Janki 08:04 10:09 12:14 14:14 16:14 18:14
Plac Szwedzki 03 Janki 08:06 10:11 12:16 14:16 16:16 18:16
Janki 01 Janki 08:08 10:13 12:18 14:18 16:18 18:18
Janki 02 Janki 08:11 10:16 12:21 14:21 16:21 18:21
Wspólna 01 Janki 08:13 10:18 12:23 14:23 16:23 18:23
Platynowa 01 Wypędy 08:14 10:19 12:24 14:24 16:24 18:24
Żwirowa 01 Puchały 08:17 10:22 12:27 14:27 16:27 18:27
Centralna 01 Puchały 08:18 10:23 12:28 14:28 16:28 18:28
Cmentarz 01 Puchały 08:19 10:24 12:29 14:29 16:29 18:29
Austeria 01 Raszyn 08:21 10:26 12:31 14:31 16:31 18:31
Waryńskiego 01 Nowe Grocholice 08:23 10:28 12:33 14:33 16:33 18:33
Orlik 01 Raszyn 08:25 10:30 12:35 14:35 16:35 18:35
Sportowa 01 Raszyn 08:29 10:34 12:39 14:39 16:39 18:39
Unii Europejskiej 01 Raszyn 08:31 10:36 12:41 14:41 16:41 18:41
Poczta 02 Raszyn 08:33 10:38 12:43 14:43 16:43 18:43
Młyn 03 Raszyn 08:35 10:40 12:45 14:45 16:45 18:45
Wesoła 01 Rybie 08:37 10:42 12:47 14:47 16:47 18:47
Spokojna 01 Rybie 08:39 10:44 12:49 14:49 16:49 18:49
Wakacyjna 01 Rybie 08:40 10:45 12:50 14:50 16:50 18:50
Krucza 01 Rybie 08:41 10:46 12:51 14:51 16:51 18:51
Jarząbka 02 Rybie 08:43 10:48 12:53 14:53 16:53 18:53

 

Rozkład jazdy R2 pobierz PDF

Rozkład jazdy obowiązujący od 14.02.2022 r.

Rozkład jazdy linii 61

Otwórz stronę https://gpa.grodzisk.pl/rozklad/ i wybierz linię 61 z listy:

Rozkład 61

Rozkład jazdy linii 62

Otwórz stronę https://gpa.grodzisk.pl/rozklad/ i wybierz linię 62 z listy:

Rozkład 62

 

Załącznik Rozmiar
Rozkład jazdy linii R2 od 14.02.2022 620.36 KB
Pobierz
Powiązane treści
Transport publiczny
Czytaj więcej