Centrum Kultury Raszyn zaprasza dzieci wraz z opiekunami na spektakl pt. Ekonolulu w wykonaniu Teatru Kultureska | Gmina Raszyn

Centrum Kultury Raszyn zaprasza dzieci wraz z opiekunami na spektakl pt. Ekonolulu w wykonaniu Teatru Kultureska

Plakat: Centrum Kultury Raszyn zaprasza dzieci wraz z opiekunami na spektakl pt. Ekonolulu w wykonaniu Teatru Kultureska
Interaktywny spektakl dla dzieci o tematyce ekologicznej. Zabierzemy widzów w podniebną podróż, u której celu czeka wymarzona ekologiczna kraina - Ekonolulu. Zanim jednak tam dotrzemy nauczymy się, jak należy segregować odpady, poznamy zasady zero waste, a także sposoby ochrony powietrza. Przedstawienie ma charakter show, opartego na autorskich piosenkach Teatru Kultureska. Wszystkie utwory są śpiewane przez aktorów na żywo. Widzowie włączeni zostają w fabułę spektaklu - aktywnie w niej uczestniczą, śpiewają i tańczą z bohaterami spektaklu.
 
Ekonolulu to ekologiczna wyspa - powietrze tam jest czyste, wszyscy segregują odpady i żyją, zgodnie z zasadą zero waste. Po malowniczych drogach można jeździć elektrycznymi samochodami, oczywiście w przerwie od wylegiwania się na plaży i zbijania bączków do słońca. Macie ochotę poznać tę krainę? Ruszcie w podróż z naszymi trzema bocianami!
 
Bocian BolekBocian Bożenka i Bocian Basia to mali wielcy marzyciele. I choć ich bocianie życie jest bardzo uporządkowane, to jednak nasze bociany pragną zmiany! A niesamowite odkrycie, którego dokonuje Bociek Bolek ma szansę spełnić ich największe marzenia. Czy uda im się dotrzeć do wymarzonego Ekonolulu? Jakie przygody czekają ich po drodze? Zdradzimy Wam jedno: na widzów czeka masa zabawy, dobrego humoru i pięknej muzyki.
 
Data: 11 czerwca 2023
Dzień: niedziela 
Miejsce:  Centrum Kultury Raszyn
Adres: Al. Krakowska 29A
Godzina: 13:00
Czas trwania: ok 60 minut
Cena: 10 zł
 
bilety w sprzedaży od 22 maja (poniedziałek) od godz. 12.00 na portalu biletyna.pl oraz w Recepcji CKR 
Link do biletów https://bilety.io/IDEX3

Informacje o wydarzeniu

Kategoria
Spotkanie
Data początkowa:
Data końcowa:

Wejście:

10 zł

Lokalizacja

Centrum Kultury Raszyn