40. Mistrzostwa Egurrola Dance Studio w Centrum Sportu Raszyn | Gmina Raszyn

40. Mistrzostwa Egurrola Dance Studio w Centrum Sportu Raszyn

40. Mistrzostwa Egurrola Dance Studio w Centrum Sportu Raszyn

Centrum Sportu Raszyn - 40. Mistrzostwa Egurrola Dance Studio

Przed nami w Centrum Sportu Raszyn niezwykle roztańczone rozpoczęcie roku – wyjątkowe, jubileuszowe, 40. Mistrzostwa Egurrola Dance Studio, na które zapraszamy już w dniach 11-15.01.2023 do Raszyna!

Z okazji tego wspaniałego jubileuszu Equrrola Dance Studio ma Was aż 5 dni niesamowitej tanecznej zabawy, w czasie której przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji i niespodzianek!

  • SPOTKANIE Z AGUSTINEM EGURROLĄ

Na najważniejszym turnieju zimowego semestru 2022/2023 w Egurrola Dance Studio nie może zabraknąć jego pomysłodawcy i założyciela szkół Egurrola Dance Studio. W czasie wydarzenia będzie wiele okazji, aby porozmawiać z założycielem naszej szkoły, otrzymać autograf i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

  • RYWALIZACJA EGURROLA DANCE LEAGUE

Tancerze zespołów hip hopowych, jazzowych i disco dance szkół Egurrola Dance Studio zawalczą o kolejne punkty w klasyfikacji ligowej w kategoriach solo, duety, małe grupy i formacje. Zapowiadają się prezentacje taneczne na najwyższym poziomie!

  • LADIES CHALLENGE

W sobotni wieczór turniejowym parkietem zawładną grupy kobiece! Panie zaprezentują swoje umiejętności w ramach kilku konkurencji, pokazując w tańcu wdzięk, klasę i  niezaprzeczalny urok!

  • EMOCJONUJĄCA RYWALIZACJA I POKAZY

Przez całe 5 dni podziwiać będziemy występy tancerzy grup regularnych wszystkich 13 szkół Egurrola Dance Studio w całej Polsce! Przed nami emocjonująca rywalizacja grupowa oraz indywidualna, a także pokazy przygotowane specjalnie z okazji 40. Mistrzostw Egurrola Dance Studio!

Porywające emocje, niesamowite wzruszenia i fantastyczna energia – wszystko to czeka nas już w dniach 11-15 stycznia w Centrum Sportu Raszyn przy ul. Sportowej 30!

Bądź z nami, oglądaj, jak spełniają się kolejne taneczne marzenia i wspólnie świętujmy jubileusz Egurrola Dance Studio oraz taneczne rozpoczęcie roku 2023!

Bilety już do nabycia w recepcjach szkół Egurrola Dance Studio oraz w miejscu wydarzenia w czasie jego trwania – śledź uważnie stronę Egurrola Dance Studio oraz social media i bądź na bieżąco!

40. Mistrzostwa Egurrola Dance Studio w Centrum Sportu Raszyn data; 11-15.01.2023 CSR

 

Informacje o wydarzeniu

Kategoria
Sport
Data początkowa:
Data końcowa:

Wejście:

Lokalizacja

Centrum Sportu Raszyn