Harmonogramy odbioru odpadów 2023 | Gmina Raszyn

Harmonogramy odbioru odpadów 2023

Od 1 stycznia 2023 r. wywóz odpadów w Gminie Raszyn jest realizowany przez firmę Miejski Zakład Oczyszczania w Pruszkowie Sp. z o.o.

Dane kontaktowe do punktu reklamacyjno-informacyjnego (czynny: od godz. 6:00 do godz. 18:00 w dni robocze, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy):

Na wywóz innych odpadów (wielkogabarytowych, opon, chemikaliów, zużytego sprzętu elektronicznego itp.) można się zapisać korzystając z formularza:

https://mzo.pl/harmonogram-wywozu-odpadow-raszyn/

Podział na rejony:

logo MZO
Harmonogramy 2023

Harmonogramy dla poszczególnych rejonów:

  • Rejon 1
    RASZYN - Bema, Boczna, Chrobrego, Cienista, Czerwonego Kapturka, Dąbrowskiego, Finałowa, Graniczna, Klonowa, Kościuszki, Krańcowa, Krzywa, Lotnicza, Mickiewicza, Mieszka I, Młynarska, Mokra, Na Skraju (al. Krakowska-Krzywa), Nadrzeczna, Nauczycielska, Pastelowa, Piasta, Piastowska, Poniatowskiego, Słoneczna, Sokolnickiego, Sportowa, Spółdzielcza, Stadionowa, Szkolna, Unii Europejskiej, Wołodyjowskiego, Wschodnia, Wybickiego, Zajączka
     
  • Rejon 2
    RASZYN - Bliska, Broniewskiego, Brzozowa, Chopina, Dobra, Dworkowa, Gałczyńskiego, Godebskiego, Jasna, Jaworskiego, Jeziorna, Kochanowskiego, Kościelna, Krótka, Lipowa, Łączna, Matejki, Mierzwińskiego, Niska, Nowoczesna, Nowatorska, Ogrodowa, Opaczewska, Parcelacyjna, Polna, Poprzeczna,Popularna, Projektowana, Prosta, Prusa, Pruszkowska, Reymonta, Różana, Sasanki,Saska, Słowackiego, Słowiańska, Słowikowskiego, Wąska, Wiosenna, Wodna, Wolska, Wysoka, Zacisze, Żeromskiego
     
  • Rejon 3
    RYBIE III -19 Kwietnia, Aksamitna, Bagienna, Białobrzeska, Brzoskwiniowa, Ceramiczna, Kamykowa, Kasztanowa, Koperkowa, Lecha, Lotnicza, Łagodna, Malinowa, Malwy, Miła, Olszowa, Parkowa, Pogodna, Południowa, Poziomkowa, Przesmyk, Raszyńska, Rozwojowa, Rubinowa, Rzepichy, Spacerowa, Stadionowa, Strzałkowa, Środkowa, Turystyczna, Widoczna,Wierna, Zakole, Żytnia
     
  • Rejon 4
    RYBIE II –Akacjowa, Cicha, Cisowa, Głogowa, Krzywa, Kwiatowa, Mała, Na Skraju, Nowa, Orzechowa, Polna, Spokojna, Topolowa, Wesoła

    RYBIE I – Bratkowa, Bukietowa, Drozda, Działkowa, Jarząbka, Kanarka, Kawki, Kolibra, Krucza, Makowa, Okrężna, Piaskowa, Przelotowa, Przygodowa, Relaksu, Rybna, Sienkiewicza, Skowronka, Słowicza, Sójki, Stokrotki, Szczygła, Szpaka, Tenisowa, Tulipanowa, Wakacyjna, Wczasowa, Wypoczynkowa
     
  • Rejon 5
    JANKI – Leszczynowa 5, 7, 9, 11, 11A, 11B, 11C. 

    LASZCZKI – Bratnia, Czarnej Olchy, Cytrynowa, Czeremchy, Jarzębinowa, Kubusia Puchatka, Kwiatów Leśnych, Leszczynowa, Leśna, Limonkowa, Owocowa, Piękna, Szybowcowa, Świerkowa, Tymiankowa, Źródlana, Jeżynowa.

    SĘKOCIN NOWY – Diamentowa, Franke, Graniczna, Handlowa, Jodłowa, Kubusia Puchatka, Leszczynowa, Olesińska, Reja, Sadowa, Sękocińska, Słoneczna Polana, 6 Sierpnia, Na Polanie

    SĘKOCIN STARY – Alpejska, Braci Leśnej, Graniczna, Lazurowa, Lee Marvina, Leśników, Logistyczna, Olchowa, Pęcicka, Podleśna, Rolna, Sękocińska, Starowiejska, Wiklinowa, Porozumień Sękocińskich

    SĘKOCIN-LAS – Borowika, Cedrowa, Cyprysowa, Księżnej Czetwertyńskiej, Graniczna, Iglasta,Jeża, Mahoniowa, Maślaka, Muchomora, Palisandrowa, Podleśna, Polanki, Rydza, Słoneczna, Sowia, Wierzbowa, Leśnych Skrzatów

    SŁOMIN – 6 Sierpnia, Biedronki, Chabrowa, Dzikiej Gruszy, Fiołkowa, Jagodowa, Janczewicka, Jelonka, Konwaliowa, Letnia, Niedźwiadka, Piaseczyńska, Polanki, Poranna, Sarenki, Sosnowa, Szyszkowa, Wierzbowa, Winorośli
     
  • Rejon 6
    NOWE GROCHOLICE – Błotna, Ciasna, Dolna, Dzika, Jesienna, Kopernika, Księżycowa, Łączna, Moniuszki, Partyzantów, Popularna, Pruszkowska, Robotnicza, Sienkiewicza, Sikorskiego, Stawowa, Trakt Grocholicki, Waryńskiego, Wiejska, Własna

    RASZYN – al. Krakowska od Finałowej do gr. Raszyna, Dolna, Grocholicka, Jesienna, Łąkowa, Piastowska, Zielona
     
  • Rejon 7
    JANKI – al. Krakowska od Leszczynowej do gr. Raszyna, al. Krakowska (Falencka, Graniczna) 

    FALENTY – al. Krakowska od kościoła w Raszynie do Janek

    SĘKOCIN STARY – al. Krakowska od Granicznej do Gm. Lesznowola 

    SĘKOCIN NOWY – al. Krakowska od Leszczynowej do gr. Gm. Lesznowola
     
  • Rejon 8
    DAWIDY- Długa, Echa Leśne, Grudzi, Kinetyczna, Lilii Wodnych, Skrótowa, Starzyńskiego, Śliska, Terleckiego, Warszawska, Złote Łany, Górna.

    JAWOROWA- Baśniowa, Błękitna, Daleka, Drukarska, Familijna, Fantazyjna, Gwiaździsta, Jaśminowa, Kameralna, Kinetyczna, Kolorowa, Laurowa, Lokalna, Narożna, Objazdowa, Osiedlowa, Perłowa, Promyka, Przechodnia, Rumiana, Sienkiewicza, Skrajna, Szumiących Traw, Turkusowa, Urocza, Ukośna, Warszawska, Zaciszna. 

    ŁADY- Bakaliowa, Daktylowa, Długa, Droga Hrabska, Grudzi, Irgi, Karmelowa, Lawendowa, Migdałowa, Miklaszewskiego, Oliwkowa, Pistacjowa, Za Olszyną, Ziołowa
     
  • Rejon 9
    DAWIDY BANKOWE – Bankowa, Bieszczadzka, Boryny, Czerwonych Maków, Długa (gr. z Dawidami do Złotej), Droga Hrabska, Dzwonkowa, Echa Leśne, Elekcyjna, Grudzi, Hajduczka, Harfowa, Heleny, Hetmańska, Jutrzenki, Józefa Lassoty, Klasyczna, Kmicica, Kryształowa, Kwiatów Polnych, Magnacka, Malownicza, Miętowa, Miklaszewskiego, Niezapominajki, Oleńki, Parlamentarna, Rumiankowa, Rycerska, Salamonowska, Skrzetuskiego, Smyczkowa, Starzyńskiego, Szlachecka, Tęczowa, Tulipanowy Zakątek, Ulotna, Ułańska, Wiolonczeli, Witosa, Waltorni, Widok, Zachodu Słońca, Zagłoby, Zalotna, Zielonej Łąki. 

    PODOLSZYN NOWY – Bursztynowa, Cynamonowa, Długa, Figowa, Imbirowa, Krokusowa, Olszynkowa, Olszynowa, Pogodna, Srebrna, Szafirowa, Szmaragdowa, Za Olszyną, Złota, Wygody
     
  • Rejon 10
    FALENTY – Al.Hrabska, Azalii, Droga Hrabska, Falencka, Grocholskiego, Grzymały, Kaczeńcowa, Łabędzia, Magnolii, Opackiego, Orla, Ostromęckiego, Pionierów, Rozbrat, Spiska, Wrzosowa. 

    FALENTY DUŻE – Falencka, Królewska, Rosy, Rzeczna, Róży, Strumykowa, Zamkowa, Źródlana.

    FALENTY NOWE –Apartamentowa, Bajkowa, Cyraneczki, Czereśniowa, Chmielna, Droga Hrabska, Falencka, Grudzi, Hrabski Park, Jabłoniowa, Jaworowska, Karola i Dawida, Kwitnąca, Limby, Magiczna, Marzeń, Modrzewiowa, Morelowa, Na Wzgórzu, Osińskich, Pana Michała, Panoramy, Porannej Rosy, Promienna, Rozbrat, Róży, Róży Wiatrów, Rzemieślnicza, Sekretna, Sielska, Sympatyczna, Szafranowa, Szczęśliwa, Wichrowe Wzgórze, Widokowa, Willowa
     
  • Rejon 11
    JANKI – Działkowa, Godebskiego, Miodowa, Mszczonowska (Janki 0 gr. Gm. Nadarzyn-Janki), Poniatowskiego, Pozytywna, Przelotowa, Przyjazna, Przytulna, Radosna, Rodzinna, Sąsiedzka, Serdeczna, Sezamkowa, Wichrowa, Wspólna, Zgodna. 

    PUCHAŁY – Centralna, Sokołowska, Wirażowa, Żwirowa. 

    WYPĘDY – Brzeziny, Ku Słońcu, Kwietniowa, Majowa, Platynowa, Sokołowska, Zdrojowa, Żwirowa
     
  • Wspólnoty mieszkaniowe Raszyn
     
  • Wspólnoty mieszkaniowe: Falenty Nowe: ul. Promienna; Raszyn: ul. Poniatowskiego 16, 16A, 16B; ul. Szkolna 11
     
  • Wspólnoty mieszkaniowe:Dawidy ul Echa Leśne; Falenty ul. Opackiego; Sękocin Stary, ul. Braci Leśnej; Falenty Nowe, ul. Rozbrat